TEHTUD TÖÖD
» Helsinki Business School
» TV3 uue hooaja multimeedia CD (2003/2004)
» Äripäeva fotopank
» Estonianstamps.com
» Reval Hotelligrupp
» Eesti Teatriliidu Teabekeskus
» Kultuur.info
» Eesti Instituut
» Balti Otsepostituse kodulehekülg
» Balti Otsepostituse intranet
» Helsingi Majandusülikooli Alumni intranet
» TV3 uue hooaja CD
» Eesti Välisministeerium
» Eesti Filmi Sihtasutus
» Pimedate ööde filmifestival
» Viljandi Kultuurikolledz
» võrguentsüklopeedia Estonica
» Eesti Vabariigi Saatkonnad
» kirjastus Koolibri Intranet
» Culturepoint infokiosk
» Eesti Panoraamgalerii
» ajaleht Postimees
» Postimehe sõsarad
» Pepsi linn
» Kodanikupäev

» Inspirali fotopank
» fotoarhiiv Focus
» Äripäeva fotobaas

Reval Hotelligrupp

Reval Hotelligrupp on jõuliselt laienenud ka väljaspoole Eestit. Uus kodulehekülg orienteerubki kohalikult hotelligrupilt ümber rahvustaheliseks süsteemiks, seades kõrged nõudmised lehe haldusmootorile - infot hotellide ja teenuste kohta on palju ning kogu info peab olema täismahus kättesaadav kuues keeles.

Inspiral valmistas halduskeskkonna, mille abil on administraatoritel võimalik saada kiire ülevaade soovitud materjalidest läbi kõigi keelekeskkondade. Samuti võimaldab keelepõhine lähenemine kasutajale mugavamat orienteerumist keelekeskkondade vahel.

2003 aasta jooksul valmivad mitmed lisafunktsioonid, mis võimaldavad kodulehe kaudu aktiivselt kaasa aidata müügitööle - broneerida konverentsisaale, saunu ja solaariume, ning tellida sööki suurepärastelt Revali kokkadelt.

Reval Hotelligrupi AS on operaatorfirma, mis opereerib Baltimaade suurimat hotelliketti Reval Hotels. Hotelliketti kuulub neli hotelli Tallinnas – Reval Hotel Olümpia, Reval Park Hotel & Casino, Reval Hotel Central, Reval ExpressHotel ning kaks hotelli Riias – Reval Hotel Latvija ja Park Hotel Ridzene. 2003.a. mais avatakse uus hotell Reval Hotel Lietuva Leedu pealinnas Vilniuses. Hotelligrupis on ligi 700 töötajat.

[ esilehele ]