referentsid
Vaata ka tehtud töid :

» Helsinki Business School
» TV3 uue hooaja multimeedia CD (2003/2004)
» Äripäeva fotopank
» Estonianstamps.com
» Reval Hotelligrupp
» Eesti Teatriliidu Teabekeskus
» Kultuur.info
» Eesti Instituut
» Balti Otsepostituse kodulehekülg
» Balti Otsepostituse intranet
» Helsingi Majandusülikooli Alumni intranet
» TV3 uue hooaja CD
» Eesti Välisministeerium
» Eesti Filmi Sihtasutus
» Pimedate ööde filmifestival
» Viljandi Kultuurikolledz
» võrguentsüklopeedia Estonica
» Eesti Vabariigi Saatkonnad
» kirjastus Koolibri Intranet
» Culturepoint infokiosk
» Eesti Panoraamgalerii
» ajaleht Postimees
» Postimehe sõsarad
» Pepsi linn
» Kodanikupäev

» Inspirali fotopank
» fotoarhiiv Focus
» Äripäeva fotobaas

Veebirakenduste loomisel jäävad mitmed tähtsad asjaolud sageli vaatajele märkamata - peamiselt muidugi seetõttu, et hästiprogrammeeritud ja sujuvalt töötavat rakendust ei pane inimesed tähele, tähelepanu äratavad eelkõige kehva planeeringu ja kasutatavusega süsteemid. Seetõttu tookski siinkohal mõned vahvad viited meie olulistele praktilistele kogemustele.

Suur Koormus
Programmeerides veebimootorit Eesti Meedia väljaannetele (Postimees, Pärnu Postimees, Virumaa Teataja, Postimees Reisid) on meil tulnud silmitsi seista suure serverikoormusega - tipphetkedel genereerib server 20 lehekülge sekundis (240 000 lehte ja 1 200 000 objekti päevas). Kiirus on ju kasutajale üks olulisemaid faktoreid ja praegune lahendus seda ka hoolimata suurest koormusest võimaldab. Pikaajalise optimiseerimistöö tulemusena on meil tänaseks kõrvale pandud hulk väärtuslikke kogemusi veebirakenduse kohandamisel suure koormusega.

Erinevad keelekeskkonnad
Enamus ettevõtteid ja asutusi suhtleb oma partnerite-klientidega rohkem kui ühes keeles. Eesti Vabariigi saatkondadele ühtselt haldamismootorit ja visuaalset keskkonda kavandades (enam kui kolmekümne saatkonna lehel kasutatakse kokku ligi paarikümmend erinevat keelt) oleme omandanud oskusi erinevate keelte (eelkõige nendes keeltes esinevate unikaalsete tähemärkide) probleemidevabaks haldamiseks.

Erinevad meediad
Lisaks tavapärastele veebirakendustele, oleme teostanud end ka mitmetes teistes meediakeskkondades. Siia mahuvad nii i-kioskid (Culturepoiint i-kiosk Belgias, Hansapanga i-kioskid), mobiil-internet (wap-portaal Soome netiettevõttele Razorfish), Slaidiseeriad (Eesti Instituudile "Estland I" Saksamaal esitamiseks), CD-rakendused (Regio CD-atlas) kui ka näiteks sularahaautomaatide kujundus (Hansapank).

[ esilehele ]